Кафедра фізичних основ електронної техніки

Мова:

Випускники

Кафедра “Фізичних основ електронної техніки”  пишається своїми випускниками і підтримує з ними тісні зв’язки. Ось деякі з них і те, що вони розповідають про навчання і подальшу роботу:

 

Випускники

Ілля САМОТОЙ

 

Рік випуску: грудень 2019

Навесні 2020 проходив стажування за програмою обміну в Університеті Ліможу, Франція. Планую подавати документи на магістратуру у Франції, а згодом, після закінчення, у планах аспірантура в Європі.

Про навчання: Задоволений якістю та змістом навчання. Викладення матеріалу проводилось на високому рівні, з цікавою та професійною подачею.

Випускники

Костянтин ВАСЬКО

 

Роки навчання 2013-2019 (ОТ-13-1, ФТОІм-17-1). У 2017-2019 роках навчався у магістратурі одночасно у ХНУРЕ та Ліможському університеті, одержав два дипломи. В серпні 2019 року продовжив навчання в якості аспіранта у дослідницькому інституті XLM при Ліможському університеті (Франція).

Навчання за напрямком Оптотехніка дозволило мені оволодіти  різними дисциплінами на рівні, достатньому для виконання дослідницької діяльності та моделювання складного оптичного волокна в одній з передових лабораторій світу в галузі його дослідження та виробництва.

Випускники

Тетяна СВЕРГУН

Випускниця магістратури 2012 року кафедри ФОЕТ.

Зараз я працюю на позиції Data Scientist / Data Analyst в міжнародній логістичної компанії FedEx в Нідерландах.

Навчання за спеціальністю «Лазерна та оптоелектронна техніка» дало мені сильну фізико-математичну базу, яка цінується у всьому світі і допомагає отримати роботу як в Україні, так і за кордоном.

Викладачі кафедри виховали в мені інтерес до отримання нових знань і навчили підходити професійно і ґрунтовно до вирішення навіть найскладніших завдань.

 

Випускники

Андрій ВАСИЛЬЄВ

  

Закінчив у 2012 році факультет Електронної техніки, кафедра ФОЕТ, спеціальність Лазерна та оптоелектронна техніка з червоним дипломом спеціаліста.
На даному етапі працюю в ІПЕНМ ННЦ ХФТІ, молодшим науковим співробітником. Займаюся проектуванням та конструюванням терраватної лазерної установки, для проведення експериментів та створення на її основі діелектричних лазерних прискорювачів.
Я вважаю, що мені дуже пощастило під час навчання потрапити в нашу групу, вона виявилася дуже дружною і згуртованою. Ми і так досі добре спілкуємося з багатьма одногрупниками.