Кафедра фізичних основ електронної техніки

Мова:

Новини

Перемога у конкурсі!

Перемога у конкурсі!

19.05.2024

ХНУРЕ є провідним закладом вищої освіти України з сильними науково-дослідними напрямками. На 40-й міжнародній спеціалізованій виставці “Освіта та кар’єра” завідувач кафедри фізичних основ електронної техніки Олександр Гнатенко з роботою “Розвиток наукових досліджень і розробок в області лазерних та оптоелектронних технологій” здобув перемогу в номінації “Науково-дослідна діяльність закладу вищої освіти”.
Харківський національний університет радіоелектроніки також отримав гран-прі в цій номінації та почесні звання “Лідер вищої освіти України” і “Лідер наукової та науково-технічної діяльності”. Бажаємо успіхів і натхнення всім нашим університетським науковцям!

Докладніше
Візит до ліцею “Обдарованість”, м. Харків

Візит до ліцею “Обдарованість”, м. Харків

17.04.2024

Не зупиняємось працювати з абітурєнтами ні на на хвилину😎
😉Співробітники кафедри ФОЕТ завітали до ліцею “Обдарованість”, м. Харків та познайомили абітурієнтів з простими оптичними елементами (лінзами, призмами і т.ін.). Розказали про принципи роботи та будову різних типів лазерів.
🧐Разом зі школярами дослідили основи лазерного гравіювання та розібралися з методами передачі інформаційних сигналів відкритими лазерними трасами.
🤩Також, школярі були залучені до “Laser Entertainment” – розважальної гри з використанням оптоелектронного та лазерного обладнання.
Від кафедри у заході приймали участь: завідуючий кафедрою ФОЕТ – Гнатенко Олександр та старший викладач кафедри – Кухтін Сергій.
Висловлюємо щиру подяку учасникам і організаторам, та чекаємо на абітурієнтів в рідних стінах ХНУРЕ!Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків

Докладніше
Про нас пишуть…

Про нас пишуть…

13.04.2024

Про нас пишуть..

Працюємо над співробітництвом з Європою в усіх напрямках. Наприклад, з ELI Beamlines, про який ви так багато чули 🙂

Докладніше
Інформація від приймальної комісії

Інформація від приймальної комісії

04.04.2024

Приймальна комісія ХНУРЕ відкриває мережу онлайн консультаційних центрів з питань вступної кампанії 2024.
На ваші запитання дадуть вичерпні відповіді наші онлайн-консультанти – заступники відповідального секретаря Приймальної комісії ХНУРЕ:
✔️ Лановий Олексій Феліксович. Консультації з питань пільг, вступу з тимчасово окупованих територій (ТОТ). Телефон: +380 93 319 81 90,
Viber: +380 93 319 81 90, Skype: +380 93 319 81 90.
✔️ Сичова Оксана Володимирівна. Консультації з питань вступу на основі повної загальної середньої освіти та на основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра.Телефон: +380 67 682 21 63, Viber: +380 67 682 21 63, Skype: +380 67 682 21 63.
✔️ Руденко Діана Олександрівна. Консультації з питань вступу до магістратури. Телефон\Телеграм +38 050 227 15 00
✔️ Кирій Валентина Василівна. Консультації з питань вступу до аспірантури. WhatsApp: +380 50 402 47 96, Viber: +380 50 402 47 96, Skype: +380 50 402 47 96.
✔️ Федоренко Євгенія Петрівна. Консультації з питань вступу на основі повної загальної середньої освіти та на основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра. Телефон: +380 97 47 26 077, Viber: +380 97 47 26 077.
✔️ Дацок Олег Михайлович. Консультації з питань вступу на заочну форму навчання. Телефон: +380 50 524 40 10. ел.пошта: oleh.datsok@nure.ua
Нагадуємо, що наживо поспілкуватись з представниками приймальної комісії #ХНУРЕ ви можете з 9.00 до 17.00 по будням за адресою: Харків, ст. метро “Наукова”, 1 поверх наукового парку “Синергія” у корпусі “І-6” , вулиця Серпова ⭐️
Зателефонувавши до онлайн центрів або завітавши особисто, Ви зможете не тільки отримати відповіді на свої запитання про спеціальності, оцінити шанси на вступ та поспілкуватися з майбутніми деканами та викладачами, а ще й зареєструвати свій електронний кабінет, а згодом і подати заяви на вступ📋
Також ви можете надіслати свої запитання на ел.пошту: abitur@nure.ua☺️
Щасти під час вступу.

Докладніше
Метрошкола:)

Метрошкола:)

03.04.2024

Друзі, всім привіт!
29.03.24 мали чудовую подію – метрошколу😊.
Сергій Кухтін – старший викладач каф ФОЕТ – та Олександр Гнатенко – завідуючий кафедрою ФОЕТ встигли попрацювати з майбутніми абітурієнтами, поспілкуватись та розповісти про перспективи навчання/роботи за нашою спеціальністю.
Дуже вдячні організаторам та абітурієнтам за активну позицію, участь і бажання пізнавати світ разом😊
Запрошуємо абітурієнтів на навчанна за спеціальність 175 – Інформаційно-вимірювальні технології😉

Докладніше
Співпраця з компанією Altechna

Співпраця з компанією Altechna

27.03.2024

А у нас обновки 🙂
🇱🇹 🇺🇦 Шановані друзі з Литви: компанія Altechna, Pranciškus Dobrovolskis, Eduardas Gvozdas, Monika Dobrovolskytė, фонд LT4UA, Rita Miliūtė, Rimvydas Agurkis,
Хочемо висловити вам найщирішу вдячність від усього колективу кафедри ФОЕТ! Ваш вагомий внесок у розвиток оптики та лазерних технологій в Україні надихає нас та додає сил для подальшої роботи, розвитку та перемоги.
Наші наукові дослідження та навчальні програми стануть значно більш стійкими та продуктивними завдяки вашій підтримці. Ваші чудові подарунки для нашого навчального процесу та наукових досліджень глибоко цінуються і будуть використані з максимальною користю.
Нехай наша співпраця продовжується на благо наших двох країн, сприяючи науковому розвитку та інноваціям у галузі оптики та лазерних технологій. Разом до перемоги! 💪💙💛
Дякуєєємоооо!
🇱🇹 🇺🇦 Dear friends from Lithuania: Altechna company, Pranciškus Dobrovolskis, Eduardas Gvozdas, Monika Dobrovolskytė, LT4UA foundation, Rita Miliūtė, Rimvydas Agurkis,
We want to express our deepest gratitude from the entire team of the Department of FOET! Your significant contribution to the development of optics and laser technologies in Ukraine inspires us and gives us strength for further work, development, and success.
Our scientific research and educational programs will become significantly more robust and productive thanks to your support. Your wonderful gifts for our educational process and scientific research are deeply appreciated and will be used to the fullest extent.
May our cooperation continue to benefit our two countries, promoting scientific development and innovation in the field of optics and laser technologies. Together to victory!💪💙💛
Дякуєєємоооо!
Деталі за посиланням

Докладніше
Нагадуємо, що у нас новий інтеграм профіль

Нагадуємо, що у нас новий інтеграм профіль

24.03.2024

Друзі, нагадуємо, що у нас нова інста 👇
Доєднуйтесь за посиланням https://www.instagram.com/optics_nure…
або кодом на фото..
Чекаємо на вас з нетерпінням ✌️

Докладніше
Вступ до магістратури: дати

Вступ до магістратури: дати

23.03.2024

Звертаємо вашу увагу на дати вступу до магістратури!

Не пропустіть свій шанс!

Докладніше
Освітні документи в Дії

Освітні документи в Дії

22.03.2024

Освітні документи вже в Дії
Так, це означає, що більше не потрібно шукати по шухлядах атестати і просити маму допомогти знайти диплом. І не треба хвилюватись, якщо виїхали за кордон і забули вдома диплом, бо всі освітні документи вже під рукою — в Дії.
Відтепер у застосунку:
•Cвідоцтво про базову середню освіту;
•Атестат/свідоцтво про повну загальну середню освіту;
•Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації;
•Диплом кваліфікованого робітника;
•Диплом фахового молодшого бакалавра;
•Диплом молодшого спеціаліста;
•Диплом молодшого бакалавра;
•Диплом бакалавра;
•Диплом спеціаліста;
•Диплом магістра;
•Диплом доктора філософії;
•Диплом доктора мистецтва.
Оновіть Дію, і документи підтягнуться автоматично, але за умови, що вони є в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Працюємо, щоб згодом були і додатки.
Користуйтесь освітніми документами, коли вступаєте до вишу або влаштовуєтесь на роботу. А Дія продовжує створювати корисні та потрібні сервіси.
Послуга реалізується Мінцифрою спільно з Міністерство освіти і науки України за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська E-Governance Academy та Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фонд Східна Європа.
Джерело за посиланням

Докладніше
Семінар-тренінг «Охорона прав на об’єкти інтелектуальної власності», запрошуємо:

Семінар-тренінг «Охорона прав на об’єкти інтелектуальної власності», запрошуємо:

22.03.2024

На початку квітня стартує семінар-тренінг «Охорона прав на об’єкти інтелектуальної власності», що спрямований на підвищення рівня професійної компетентності молодих фахівців сфери інтелектуальної власності та кандидатів у патентні повірені.
Цей курс має на меті передачу учасникам актуальних знань та навичок, необхідних для професійного надання послуг, пов’язаних з набуттям, здійсненням та захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності, для представництва інтересів фізичних та юридичних осіб в IP офісі та Міністерство економіки України.
👨‍💼 Тренінговий курс складатиметься з 29 сесій з інтерактивними завданнями на платформі Zoom.
🗓 Коли?
2 квітня – 9 липня | 10:00 – 13:00 | Кожного вівторка та четверга.
👉 Детальна програма курсу, вартість навчання та усі подробиці доступні за посиланням: https://nipo.gov.ua/treninhovyi-kurs-maibutni-patentni…/

Докладніше
Конференція з оптики!

Конференція з оптики!

17.03.2024

Запрошуємо доєднатись!
Hey colleagues/friends, 🤗
📣We’re thrilled to share some exciting news with you:
🔜 The 12th International Symposium on “Optics & its Applications (OPTICS12) is officially in motion that will take place in Armenia!🇦🇲
🗓️Save the dates, 15-19 October 2024 for OPTICS12!
Stay tuned for further information! 😉🔔
Org. Committee of #OPTICS12 😍
Деталі за посиланням

Докладніше
Розпочалась реєстрація на НМТ: готові?

Розпочалась реєстрація на НМТ: готові?

14.03.2024

📣 Стартувала реєстрація на НМТ-2024
Відсьогодні розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Вона триватиме до 11 квітня включно.
Для реєстрації вступникам потрібно:
🔹самостійно створити персональний кабінет на сайті УЦОЯО: https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt
🔹зазначити реєстраційні дані;
🔹завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
🔹надіслати внесену інформацію та копії документів на оброблення до регіонального центру оцінювання якості освіти;
🔹чекати повідомлення про успішну реєстрацію.
Цьогоріч реєстрація відбувається безпаперово.
Успіхів ❤️
Обирай найкраще🥇
Обирай Перший серед кращих🎯

Докладніше