Кафедра фізичних основ електронної техніки

Мова:

Візит до ліцею “Обдарованість”, м. Харків

Не зупиняємось працювати з абітурєнтами ні на на хвилину😎
😉Співробітники кафедри ФОЕТ завітали до ліцею “Обдарованість”, м. Харків та познайомили абітурієнтів з простими оптичними елементами (лінзами, призмами і т.ін.). Розказали про принципи роботи та будову різних типів лазерів.
🧐Разом зі школярами дослідили основи лазерного гравіювання та розібралися з методами передачі інформаційних сигналів відкритими лазерними трасами.
🤩Також, школярі були залучені до “Laser Entertainment” – розважальної гри з використанням оптоелектронного та лазерного обладнання.
Від кафедри у заході приймали участь: завідуючий кафедрою ФОЕТ – Гнатенко Олександр та старший викладач кафедри – Кухтін Сергій.
Висловлюємо щиру подяку учасникам і організаторам, та чекаємо на абітурієнтів в рідних стінах ХНУРЕ!Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків Візит до ліцею "Обдарованість", м. Харків