Кафедра фізичних основ електронної техніки

Мова:

Зустрічі з абітурієнтами :)

Маємо ще один активний день роботи з абітурєнтами 😉
Професор кафедри ФОЕТ, доктор фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник Одаренко Євген Миколайович провів 30.01.24 першу лекцію для школярів Харківський Ліцей 113 за темою:

 “Комп’ютерне моделювання в задачах фізики” Євген Миколайович розповів про застосування кількох сучасних інструментів для комп’ютерного моделювання, які застосовуються на кафедрі ФОЕТ. Це пакети MIT Photonic Bands, MEEP, COMSOL та online версії різноманітних пакетів, що розміщені на порталі nanohub.org. Були представлені зразки результатів моделювання систем оптики та фотоніки, отримані студентами кафедри, та проілюстровані широкі можливості розглянутих пакетів для розв’язання різноманітних фізичних задач. Зокрема, проєктування градієнтних лінз, що дозволяють отримувати унікальні можливості для керуванням світловими променями в просторі та формувати так звані “Optical Black Holes” (оптичні чорні діри).
Дякуємо викладачам ліцею за таку активну позицію щодо навчання молодих поколінь фізиці, це вражає! 💓
P.S. Загалом, лекцій було 2, тому чекайте на доповнення😉
P.P.S. Якщо у вас є абітурієнти, які так само обожнюють оптику, як і ми, пишіть 🙂 Ми обов’язково знайдемо про що таке цікавеньке поговорити😎